Peşinatsız, Taksitle ve Senetle Araba Nasıl Alınır


Peşinatsız, Taksitle ve Senetle Araba Nasıl Alınır

Banka faiz oranlarının yüksek olduğu günümüz ekonomik şartlarında araba sahibi olmak bir çok kişi için hayal olabiliyor. Ancak belli bir birikmiş nakit parası olmayan ya da taksitle araba sahibi olmak isteyenler için hizmet veren çok sayıda firma bulunmakta. Özellikle senetle araba satışı yapan Wowwo, her geçen gün artan araç portföyü ile vatandaşları araba sahibi yapıyor. Yüzde 35 peşinat ödemesi yaparak Türkiye’nin neresinde olursanız olun Wowwo araba ilanlarında yer alan araçlardan birinin sahibi olabiliyorsunuz. Peşinat tutarını ödedikten sonra kalan tutarı senetle taksit yaparak düzenli bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca firma araba alanlara taksitleri bitmeden araç değiştirme imkanı da sunuyor. Değiştirmek istediğiniz araç ile satın almış olduğunuz araç arasında ki ücret tutarı borcunuzdan düşüyor ya da ekleniyor.

Eğer ki yüzde 35’lik peşinat kısmını ödeyecek maddi gücünüz yok ise yine de araba sahibi olmanızı sağlayan firmalar bulunmakta. Aktaracağımız ilk firma önerisi Eminevim. Uzun yıllardan günümüze kadar çok sayıda aileyi ev ve araba sahibi yapan firmanın alt kuruluşu olan Emin Oto ile Türkiye’nin dilediğiniz bir yerinden taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Araç sahibi olmak isteyenlerin bir araya gelip oluşturduğu gruplar ile, sisteme dahil olan kişiler arasında noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişi ile her ay 1 kişi hayalini kurduğu arabanın sahibi oluyor. Araç sahibi olan kişiler arabalarını teslim aldıktan sonra aylık taksit tutarlarında cüzi bir artış yaparak sisteme dahil olan diğer kişilerin daha çabuk araba almasını sağlıyor.

Muadili çok sayıda firma var ama sizler için önereceğimiz son firma Birarabam olacak. Birevim adı altında yaklaşık 3 yıldır sektörde hizmet veren ve çok sayıda ailenin hayalini kurduğu satılık daire almasına olanak sağlayan firma, peşinatsız bir şekilde sisteme dahil olabilmenize olanak sağlıyor. Eminevim sistemi ile benzer özelliklerle olan Birarabam, tamamen faizsiz bir şekilde vade farkı olmadan almak istediğiniz araca sahip olma imkanı veriyor. Türkiye’nin çok sayıda şehrinde şubeleri bulunan firmadan 80 aya varan taksitlerle araba sahibi olabilirsiniz. Faizsiz, peşinatla ve taksitle araba sahibi olabileceğiniz diğer firmalar ise Fuzul Oto, Finansevim ve Hedefevim. Sektöre son zamanlarda dahil olan Katılımevim hakkında ise çok fazla yorum ve görüş bulunmadığı için şimdilik önerilerimiz arasına dahil etmiyoruz.


29-12-2018